Zmysłowa królowa. Twój start w nowe życie erotyczne i nową relację z ciałem

Cielesna, s*ksualna i pewna siebie! Nawet jeśli s*ksualność nie była Twoją mocną stroną!

Wiele z nas nie pozwala sobie:

– myśleć o s*ksie,
– mówić o s*ksie,
– akceptować swojej s*ksualności i ciała.

Bo nikt nas tego nie nauczył. Bo nie wiemy, od czego zacząć. Bo boimy się próbować. To wpływa i na nasze relacje w partnerstwie, i na samoocenę, i na edukację s*ksualną dzieci.

Zostań władczynią Twojej s*ksualności!

Co zyskasz dzięki przymierzu z własną s*ksualnością?

Siebie pełną s.ksualnej mocy i pewną siebie.

Wspaniałą relację, którą stworzyłaś ze swoim ciałem, kobiecością i s.ksualnością.

Jesteś świetna w rozmowach o s.ksie i w stawianiu granic.

Formuła Przyzwolenia

na s*ks i s*ksualność

Pokochałam moje ciało, poczułam, że tylko ja decyduję o tym, kto, kiedy i czy w ogóle ma prawo do tego, by mieć do niego dostęp.

Tak mi napisała Ewa, kursantka jednej z poprzednich edycji. Ten kurs to przejęcie władzy nad swoim ciałem i s*ksualnością! Na kursie pokażę Ci, że Twoje ciało jest tylko Twoje i tylko Ty masz prawo o nim decydować. Skończysz ze wstydem czy poczuciem, że coś “powinnaś”, nawet jeśli wiesz, że nie chcesz tego robić.

Voca Ilnicka

Cieszę się, że zainteresowałaś się odzyskiwaniem władzy nad własną s*ksualnością. 

Na zdjęciu obok jestem ja – i moja złota wagina. 

Kiedyś nie dałabym sobie zrobić takiego zdjęcia – z cipką. 

Więcej, ja nawet nie umiałam powiedzieć słowa wagina, cipka ani żadnego innego na określenie kobiecych, czyli moich, genitaliów. Myślisz, że wtedy moja s*ksualność należała w stu procentach do mnie? Och nie, ale w końcu odzyskałam ją dla siebie. I dlatego zapraszam Cię, abyś została Królową Własnej Seksualności już teraz!

Dlaczego akurat ja Cię do tego zapraszam?

Bo kocham s*ksualność.
Bo kocham moją pracę.
Bo pozwolę Ci być sobą – bez względu na to, czy lubisz s*ks, czy nie, czy miałaś wielu partnerów (lub partnerek) czy żadnego, czy kochasz tańczyć nago przed lustrem, czy też wstydzisz się swojego ciała – wesprę Cię najlepiej jak potrafię w Twojej indywidualnej podróży przez s*ksualność, tak abyś później świadomie i z łatwością mogła panować nad Twoim Własnym Seksualnym Królestwem.


Jestem Voca Ilnicka, jestem przewodniczką po kobiecej s.ksualności, edukatorką, trenerką (m.in. Holistycznej Szkoły Trenerów), aktywistką, feministką i waginistką z dyplomem z s.ksuologii praktycznej (SWPS).

W 2010 roku założyłam portal S.ksualnosc-Kobiet.pl, jestem autorką bezwstydnej książki „Uniesienie spódnicy. S.ksualne doświadczenia i kobieca moc (2020), „Sekretnik kobiecej waginy” (2010) i współautorką„7 sposobów na bolesne miesiączki” (wraz z N. Miłuńską).

Tematem s*ksualności ciała zajmuję się całe lata a od 5 lat prowadzę Kurs Samoświadomości S*ksualnej na żywo i Zmysłową Królową online i widzę, jak kobiety zmieniają perspektywę, przechodząc od niepewności do radości z bycia zmysłową i s*ksualną.

Jak pomagam moim kursantkom?

Uświadomiłam sobie, jak wiele przekonań i blokad  siedzi we mnie i nie pozwala mi radośnie czerpać z tego, co mam, nie pozwala mi na szczerość i autentyczność ze sobą i z partnerem. Wiem teraz, że chcę eksplorować i szukać nowego, wychodzić z utartych schematów miłosnych i s.ksualnych, aby znaleźć siebie. Autentyczną Mnie.

Beata

Pokochałam moje ciało, poczułam pierwszy raz w życiu z wielką stanowczością, że moje ciało jest piękną świątynią, że tylko ja decyduję o tym, kto, kiedy i czy w ogóle z zewnątrz ma prawo do tego, by się nim zajmować i mieć do niego dostęp. Zaczęłam uczyć  się patrzeć na siebie, na swoją piękną Joni i na całe swoje ciało z miłością. I w końcu spotkałam siebie!

Ewa

Należę do osób wymagających, dopytujących, u których głowy wyłączyć się nie da, i Voka była w stanie mnie zaspokoić;). Gotowa odpowiadać na pytania, szybko reagująca, oferująca więcej pomocy … Posiada wiedzę i radosną lekkość, która w dotykaniu spraw cielesno-seksulanych, rozpuszcza trochę emocji.  

Ania

Ta wiedza zmienia życie!

MODUŁ 1: Pozwolenie na bycie s.ksualną

Kto je wydaje? Jak sobie pozwolić na więcej? Poznaj moc s.ksualnej wolności.

MODUŁ 2: Dziewczyny i waginy

Do kogo należy Twoja wagina? I co dobrego możesz dla niej zrobić? Poznaj moc waginy.

MODUŁ 3: Rozmawiamy o s.ksualności

Swobodnie. Konkretnie. Klarownie. Tak, abyś w przyszłości mogła porozmawiać z koleżankami, z dziećmi i z partnerem lub partnerką.

MODUŁ 4: Moje granice w s.ksie

Od kogo uczyłaś się mówić o s.ksie, stawiać granice i być asertywna? Czy wiesz, że możesz nie tylko mówić “nie” czy “tak”, ale składać swoje własne propozycje? Poznaj swoją s.ksualną moc.

MODUŁ 5: Kobiecość

Czyli wszystkie aspekty kobiecości. Jak wyjść poza gender, odkryć swoją kobiecość i pozwolić sobie nią emanować…

Dołącz do kursu teraz i zostań władczynią własnej s.ksualności!

Kurs to:

KURS PODSTAWOWY

6-miesięczy dostęp do kursu:

 399 zł

KURS INDYWIDUALNY

6-miesięczy dostęp do kursu

10 sesji indywidualnych (60 min online/tel) realizowanych 1x/tydz lub 1x/2tyg

moje wsparcie online każdego dnia, gdy potrzebujesz

1399 zł