Sekretnik

dzięki któremu: przetransformujesz wstyd, zaakceptujesz swoją s**sualność, ośmielisz się sięgnąć po więcej

Dołącz do ponad 10 000 osób, które ściągnęły ebook i zwiększ swoje szczęście w łóżku

5/5

“Cudo! Jeśli można, poproszę o więcej w podobnym klimacie!”

Saxony

5/5

Genialna! Mój osobisty bestseller!!!!!! 🙂

– Farinella666

Jak skorzystasz z Sekretnika?

.

Lektura Sekretnika

5/5

Dziękuję Ci, że podarowałaś mi na nowo moje ciało, kobiecość i s**sualność. Odczułam wielką radość z tego, kim jestem i z tego, że zostało mi zwrócone prawo do cieszenia się nim. Nareszcie w pełni należę do siebie! Wyzwalające uczucie! Jestem Ci za to ogromnie wdzięczna, pomogłaś mi zmienić jakość mojego życia i postrzegania spraw związanych z s**sualnością  nie tylko moją. Dziękuję za inspiracje, trafianie w sedno i mnóstwo dobrej zabawy.

FP

5/5

Trafiłam na e-book przypadkiem, ściągnęłam, przeczytałam i jestem zachwycona. Staram się pracować nad swoim podejściem do s*ksualności, własnego ciała i ta książka bardzo mi pomogła, utwierdzając mnie w słuszności własnych przemyśleń i skłaniając do zastanowienia się nad nowymi kwestiami. No i tyle określeń mojej absolutnie ulubionej części ciała… Wagina, cipka, wulwa, joni – razem z chłopakiem (który również przeczytał z entuzjazmem) rozsmakowujemy się w nich. Cipka to najpiękniejsze słowo świata. To najpiękniejsza rzecz na świecie. Gloryfikujemy ją!

Gosia

5/5

E-book jest rewelacyjny, zwłaszcza dla młodych wchodzących w życie kobiet. Jako nauczycielka, wychowawczyni gimnazjalistek z pewnością wykorzystam niektóre wątki do dyskusji na lekcjach wychowawczych. Poproszę o więcej takich publikacji!

Dominique

5/5

Bardzo fajny e-book. Natknęłam się przypadkowo i, przyznam szczerze, pierwsze co pomyślałam, to to, że oto mam przed sobą kolejną pozycję napisaną przez walczące feministki i głoszącą ucisk kobiet przez mężcyzn. Jakże miłe było więc moje rozczarowanie, kiedy po kilku stronach lektury doszłam do wniosku, że kobieta, która to napisała – napisała to dla nas, innych kobiet i zrobiła to dobrze. Książka ta otworzyła mi oczy na kilka spraw, wyciągnęłam wnioski. Polecam tą książkę innym!

Mile Zaskoczona

5/5

Bardzo ciekawy e-book. Dzięki niemu zrozumiałem wiele. Czasem wydawało mi się, że już wszystko wiem, a tu takie zaskoczenia… Dobrze się bawię z moją dziewczyną! Tak trzymać – zero tabu, zero pruderii, naturalność, czyta się świetnie.

Michał

Autorka Sekretnika

Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej s**sualności

Przewodniczka po kobiecej s**sualności, feministka-waginistka, aktywistka, edukatorka, trenerka (m.in. Holistycznej Szkoły Trenerów), twórczyni portalu S**sualnosc-Kobiet.pl z dyplomem z s**suologii praktycznej (SWPS); autorka bezwstydnej książki „Uniesienie spódnicy” (2020) i współautorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki” (2016). 

Pracuje nad przywracaniem s**sualności należnego jej miejsca i odkłamywaniem krzywdzących przekonań na temat kobiecej, męskiej, ludzkiej s**sualności. Zajmuje się łączeniem odmiennych energii, tak aby tworzyły harmonijną całość. Cieszy się, że za pomocą tej książki może Ci przekazać sekrety i doświadczenie kobiet, a przez to uwolnić Cię od wstydu łączonego z ciałem i s**sem i dodać odwagi do wyrażenia siebie!

Pobierz Sekretnik i poznaj s**sualne sekrety kobiet!