Jak zdobyć i rozwinąć s€ksualną pewność siebie, nawet jeśli brak Ci doświadczenia

Zamiast wstydzić się i czuć niepewnie - staniesz się władczynią własnej s*ksualności i będziesz realizować dzikie fantazje z uśmiechem na ustach 🙂

Webinar na żywo

16.02. 2024

g. 20.00

Jak skorzystasz z webinaru?

.

Na webinarze:

Webinar prowadzi

Voca Ilnicka, przewodniczka po kobiecej s.ksualności

Czy od zawsze byłam taka pewna siebie w zakresie s*ksualności? 
A skąd!
Jestem z tego samego kraju, z tej samej Polski, co Ty.

Gdy raz poszłam do sklepu kupić książkę pt. “Wag!na”, miałam problem z wypowiedzeniem jej tytułu.:) Ale z czasem nauczyłam się, jak mówić “o tych sprawach”, jak spełniać fantazje, jak być s*ksualną sobą w tym kraju. Więc wiem, że da się.:) I chętnie Ci pokażę, jak to zrobić.

Jestem edukatorką i trenerką (HST), autorką bezwstydnej książki o ciele i s.ksie „Uniesienie spódnicy” z dyplomem z s*ksuologii (SWPS). W 2007 poprowadziłam pierwsze warsztaty o płci i s*ksualności i odtąd oddałam swoje serce, umysł i ducha studiowaniu tych tematów – na wielu praktycznych warsztatach tantry, świętej s*ksualości czy teoretycznych zajęciach z edukacji s*ksualnej. Kocham moją pracę!

s-pewnosc-siebieN

Czemu nie wiemy, czego chcemy w s*ksie?

S*ksu nauczy Cię mężczyzna, zachowaj “kwiat dziewictwa” do ślubu, dziewczyny się tym nie interesują…

Znasz takie teksty? No właśnie, do czego prowadzi nas wiara w nie? Kobiety przez nie pozostają nieświadome – przecież nie wypada za dużo wiedzieć. A mężczyźni są obarczeni ogromnymi oczekiwaniami. Tylko, że oni też dostają bardzo kiepską edukację s*ksualną, więc jak mogą czegoś uczyć, skoro ich też nikt nie nauczył? 

Uczmy się więc teraz! Lepiej późno niż wcale.:)

Dołącz do bezpłatnego webinaru i dowiedz się, jak zdobyć s*ksualną pewność siebie w 3 krokach!