Odbierz bezpłatny materiał wideo

Poznaj 1 prostą metodę akceptacji ciała,

dzięki której uwolnisz się od wstydu i niezadowolenia z własnego wyglądu!

Zapisz się i odbierz bezpłatne wideo! "Mogę taka być. Praktyka samoakceptacji"

.

Poświęć 10 minut, aby zobaczyć swoje ciało w innym świetle. Nie zadręczaj się już więcej czarnymi myślami i pozwól sobie być taką, jaką jesteś! Koniec z odkładaniem życia na „Gdy schudnę”, „Gdy zrobię mięśnie”… możesz żyć TERAZ!

Oglądając to wideo:

Dla kogo przeznaczone jest wideo

Dla kobiet, które czują się źle w swoim ciele a chcą się czuć dobrze

Poczujesz, że już teraz możesz być sobą i czuć się z tym dobrze.

Dla kobiet, które tracą czas na zadręczające myśli o wyglądzie a nie chcą się już więcej męczyć

Gdy zastosujesz moją metodę, miejsce natrętnych myśli zajmie akceptacja.

Dla osób, które przez niechęć do ciała odkładają życie na później, a tęsknią, aby żyć TERAZ

Rozpuścisz stary wstyd i odzyskasz radość i energię do życia.

Voca Ilnicka

Mówię o akceptacji ciała, bo wiem, czym jest jej brak. Wylałam hektolitry łez, przejmując się swoim wyglądem i myśląc, że muszę pójść do klasztoru, bo nikt mnie nigdy nie zechce. Stąd wiem, że nie tyle chodzi o wygląd, co o przekonania, emocje i postawę wobec ciała. Bo przecież moje ciało się nie zmieniło – wyglądam mniej więcej tak jak kiedyś, do klasztoru jednak pójść nie musiałam, a zamiast tego cieszę się życiem. Nie chcę, żebyś Ty zmarnowała tyle czasu na zamartwianie się i krytykowanie siebie, co ja. Co więcej – badania naukowe potwierdzają, że nasz brak akceptacji ciała nie wynika z jego „brzydoty”, tylko z czynników na które mamy wpływ.

Bez względu na to, czy kochasz tańczyć nago przed lustrem, czy też wstydzisz się każdego milimetra swojego ciała – wesprę Cię najlepiej jak potrafię w Twojej indywidualnej podróży do serca samoakceptacji, tak abyś później mogła emanować radością i akceptacją na swoje córki, siostry i przyjaciółki, które potrzebują tego bardziej, niż myślisz!

Jestem Voca Ilnicka, jestem przewodniczką po kobiecej s.ksualności, edukatorką, trenerką (m.in. Holistycznej Szkoły Trenerów), aktywistką, feministką i waginistką z dyplomem z s.ksuologii praktycznej (SWPS).

W 2010 roku założyłam portal S.ksualnosc-Kobiet.pl, jestem autorką bezwstydnej książki „Uniesienie spódnicy. S.ksualne doświadczenia i kobieca moc (2020), „Sekretnik kobiecej waginy” (2010) i współautorką„7 sposobów na bolesne miesiączki” (wraz z N. Miłuńską).

Tematem (nie)akceptacji ciała zajmuję się całe lata a od 5 lat prowadzę Kurs Akceptacji Ciała na żywo i online i widzę, jak kobiety zmieniają perspektywę, przechodząc od niepewności i niechęci do radości z życia w swoim ciele!

Zobacz, co o tym wideo powiedziały kobiety takie, jak Ty!

Praktyka „Możesz taka być” zapisała się na trwałe w moim życiu i sercu. Po którymś wypowiedzianym zwrocie „możesz…” coś we mnie pękło i łzy zalały moje policzki. Strzała akceptacji przebiła zbroję. Pozwoliłam jej. I każdy, nieukochany jeszcze, kawałek mnie zaczął dopraszać się o jeszcze jedno „możesz”.

Agnieszka Hordyniec

Facylitatorka kręgów

To był szokujący przekaz dla mnie 5 lat temu. Nikt mi tego nigdy nie powiedział. Nigdy na to sama nie wpadłam, przez lata zmagając się ze sobą, swoim ciałem, kompleksami i presją dotyczącą mojego wyglądu. Aż tu nagle, z ust innej kobiety pada miękkie i ciepłe: „Możesz taka być. Taka jaka jesteś”. Bezcenne doświadczenie. 
 

Beata Piskadło

Facylitatorka kobiecych kręgów

Tego się nie kupi, to trzeba poczuć. Czuję, że otworzyłaś moje serce na akceptację ciała, Twoje słowa dotarły do tych miejsc, którym najtrudniej było to przyjąć. Jako doula, terapeutka prenatalna sama prowadzę kobiety w procesie przyjmowania Siebie w Pełni. 
Ta praktyka to szach-mat tej rozgrywki ego. To ja decyduję o sobie w końcu!

Katarzyna Auli Barszczewska

Doula i terapeutka prenatalna

Pobierz 10-min wideo i zaakceptuj swoje ciało!